Klapki i japonki w PROMOCJI! - SPRAWDŹ!

Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Majówka inna niż wszystkie

Majówka inna niż wszystkie

W tym roku weekend majowy zapowiada się zupełnie inny niż zwykle. Koronawirus pokrzyżował  wakacyjne i majówkowe plany większości z nas – cóż, to być może jedno z najmniejszych nieszczęść, jakie spowodował. Pewnym pocieszeniem może być fakt, że w tym roku majówka nie będzie jakimś szczególnie długim weekendem - to raptem tylko trzy dni.
Czytaj więcej
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Żyjąc we współczesnym świecie łatwo zapomnieć, że jesteśmy częścią przyrody. Spora część z nas codziennie podróżuje na trasie garaż – biuro – supermarket – garaż, czy też jak obecnie, zamknięci we własnych domach, wszystkie możliwe sprawy załatwiamy online. Przyroda… Jest gdzieś tam, daleko, za miastem. Zdecydowanie należy ją podporządkować.
Czytaj więcej
Ruszamy z akcją #skarpetki dla medyka

Ruszamy z akcją #skarpetki dla medyka

Kilka dni temu ruszyliśmy z akcją #skarpetkidlamedyka. Jeden ze szpitali zakaźnych w Gdyni zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie w postaci bawełnianych skarpetek. Jak się okazuje, personel medyczny do specjalnych kaloszy, stanowiące część stroju ochronnego, zmuszony jest nosić flizelinowe, jednorazowe skarpety, powodujące nieprzyjemne odparzenia.
Czytaj więcej
pixel