Prezenty na Mikołajki! - SPRAWDŹ!

Świeta tuż tuż! Nie zwlekaj do ostatniej chwili z zakupami!

Zmień się w Mikołaja, który zawsze trafia z prezentami i wybierz urocze puchate skarpetki w świątecznym stylu, ciepłe termofory, kalendarze adwentowe lub skarpetki w niezwykłych opakowaniach!

Skorzystaj z super cen na Święta!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Majówka inna niż wszystkie
W tym roku weekend majowy zapowiada się zupełnie inny niż zwykle. Koronawirus pokrzyżował  wakacyjne i majówkowe plany większości z nas – cóż, to być może jedno z najmniejszych nieszczęść, jakie spowodował. Pewnym pocieszeniem może być fakt, że w tym roku majówka nie będzie jakimś szczególnie długim weekendem - to raptem tylko trzy dni.
Czytaj więcej
Dzień Ziemi
Żyjąc we współczesnym świecie łatwo zapomnieć, że jesteśmy częścią przyrody. Spora część z nas codziennie podróżuje na trasie garaż – biuro – supermarket – garaż, czy też jak obecnie, zamknięci we własnych domach, wszystkie możliwe sprawy załatwiamy online. Przyroda… Jest gdzieś tam, daleko, za miastem. Zdecydowanie należy ją podporządkować.
Czytaj więcej
Ruszamy z akcją #skarpetki dla medyka
Kilka dni temu ruszyliśmy z akcją #skarpetkidlamedyka. Jeden ze szpitali zakaźnych w Gdyni zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie w postaci bawełnianych skarpetek. Jak się okazuje, personel medyczny do specjalnych kaloszy, stanowiące część stroju ochronnego, zmuszony jest nosić flizelinowe, jednorazowe skarpety, powodujące nieprzyjemne odparzenia.
Czytaj więcej
pixel