OFERTA SPECJALNA! -15% na drugą, tańszą poduszkę podróżną! - SPRAWDŹ!

Zapewnij sobie relaksującą podróż i pełen komfort z naszymi poduszkami podróżnymi!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ruszamy z akcją #skarpetki dla medyka

2020-04-22
Ruszamy z akcją #skarpetki dla medykaKilka dni temu ruszyliśmy z akcją #skarpetkidlamedyka. Jeden ze szpitali zakaźnych w Gdyni zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie w postaci bawełnianych skarpetek. Jak się okazuje, personel medyczny do specjalnych kaloszy, stanowiące część stroju ochronnego, zmuszony jest nosić flizelinowe, jednorazowe skarpety, powodujące nieprzyjemne odparzenia.

Przygotowaliśmy już pierwszą partię wygodnych, bawełnianych skarpetek – następne wyjadą do placówek medycznych już wkrótce! Ty też możesz pomóc dzielnym medykom ze swojego domu: na każdą zakupioną przez Ciebie parę bawełnianych skarpetek, drugą taką samą ofiarujemy szpitalom zakaźnym w Polsce.Wystarczy, że kupisz któryś z produktów znajdujących się pod poniższym linkiem:

https://allegro.pl/uzytkownik/SmA_Soxo?string=skarpetki&bmatch=baseline-product-eyesa2-dict43-fas-1-4-0318

Chcemy przy tym podziękować pracownikom służby zdrowia, lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, a także całemu personelowi pomocniczemu szpitali. Jesteście wielcy! Wydawałoby się – drobnostka, ale my wierzymy, że każdy, nawet najmniejszy gest ma wielką moc. Pojedyncze kamyki tworzą lawinę dobra, a ono zawsze wraca. Życzliwość jest na wagę złota w tych trudnych czasach.

Dziękujemy!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel