Utwórz koszyk z InPostPay za min. 55 zł. Wpisz kod DZIECKO25 w aplikacji i ciesz się rabatem 25 zł. - SPRAWDŹ!

Akcja trwa w dniach 26.05.2024-28.05.2024. Łączy się z promocjami w naszym sklepie. Nie łączy się z innymi akcjami w InPostPay.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Skarpetkowe prezenty na Dzień Dziecka
Niecały tydzień po Dniu Mamy przypada kolejne rodzinne święto – Dzień Dziecka. Wiadomo, że najlepszym prezentem, jaki można ofiarować drugiej osobie, jest wspólnie spędzony czas. Jednak po dwóch miesiącach zawieszenia zajęć w szkołach w niektórych rodzinach tych wspólnych chwil było aż nadto Park linowy, kino, aquapark, lody –te atrakcje zawsze cieszą najmłodszych, jednak z uwagi na obecną sytuację nie wszystkie z nich są dostępne.
Czytaj więcej
Skarpetki na Dzień Mamy mamy!
Mama, mamusia, mami, matula – możemy nazywać ją na wiele sposobów, ale jak wszyscy wiemy – matka jest tylko jedna. Wyjątkowa. Nasza. Może niektórzy z nas uważają, że nie była idealna, popełniała błędy – jak my wszyscy, w końcu jest tylko człowiekiem – ale mimo tego, pełnię macierzyńskiego trudu i poświęcenia możemy docenić dopiero wtedy, kiedy sami stajemy się rodzicami. Jedno jest pewne – miłości naszej mamy nie da się wycenić. Nie ma na świecie takiej rzeczy, przy pomocy której moglibyśmy w pełni odwdzięczyć się za to, co zrobiły dla nas nasze mamy.
Czytaj więcej
pixel