Szalone ceny w Szalony Poniedziałek!! - SPRAWDŹ!

Świeta tuż tuż! Nie zwlekaj do ostatniej chwili z zakupami!

Zmień się w Mikołaja, który zawsze trafia z prezentami i wybierz urocze puchate skarpetki w świątecznym stylu, ciepłe termofory, kalendarze adwentowe lub skarpetki w niezwykłych opakowaniach!

Skorzystaj z super cen na Święta!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Skarpetkowe prezenty na Dzień Dziecka
Niecały tydzień po Dniu Mamy przypada kolejne rodzinne święto – Dzień Dziecka. Wiadomo, że najlepszym prezentem, jaki można ofiarować drugiej osobie, jest wspólnie spędzony czas. Jednak po dwóch miesiącach zawieszenia zajęć w szkołach w niektórych rodzinach tych wspólnych chwil było aż nadto Park linowy, kino, aquapark, lody –te atrakcje zawsze cieszą najmłodszych, jednak z uwagi na obecną sytuację nie wszystkie z nich są dostępne.
Czytaj więcej
Skarpetki na Dzień Mamy mamy!
Mama, mamusia, mami, matula – możemy nazywać ją na wiele sposobów, ale jak wszyscy wiemy – matka jest tylko jedna. Wyjątkowa. Nasza. Może niektórzy z nas uważają, że nie była idealna, popełniała błędy – jak my wszyscy, w końcu jest tylko człowiekiem – ale mimo tego, pełnię macierzyńskiego trudu i poświęcenia możemy docenić dopiero wtedy, kiedy sami stajemy się rodzicami. Jedno jest pewne – miłości naszej mamy nie da się wycenić. Nie ma na świecie takiej rzeczy, przy pomocy której moglibyśmy w pełni odwdzięczyć się za to, co zrobiły dla nas nasze mamy.
Czytaj więcej
pixel