Ten typ tak ma... Prezenty na Dzień Chłopaka dla każdego typu faceta

2021-09-14
Ten typ tak ma... Prezenty na Dzień Chłopaka dla każdego typu faceta

Hej dziewczyny, pamiętacie, że Dzień Chłopaka już za dwa tygodnie? O ile Dnia Kobiet nie sposób przeoczyć i niemal żadna niewiasta nie wymknie się bez choćby symbolicznego kwiatka, niepozorne święto chłopaków gubi się  gdzieś wśród innych dat w kalendarzu. A przecież nie możemy dopuścić, aby mąż, syn, chłopak, brat, tata, sąsiad, kolega z ławki czy biurka obok zostali bez choćby skromnego prezentu, prawda? To prawda, faceci mają swoje wady i często nas irytują, ale koniec końców i tak ich lubimy, a niektórych nawet kochamy. Jaki zatem będzie najlepszy prezent na Dzień Chłopaka? Jedyna uniwersalna odpowiedź brzmi: spersonalizowany. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych typów chłopaków wraz z propozycjami skarpetek na prezent dla nich. Jeśli Twój pan nie mieści się w żadnej z poniższych kategorii, koniecznie zajrzyj na stronę www.soxo.pl, gdzie znajdziesz tysiące propozycji śmiesznych skarpetek na Dzień Chłopaka.  

Piękniś

Pamiętacie smerfa Lalusia? No właśnie. Taki jest ów wypielęgnowany okaz. Na półce w łazience ma więcej kosmetyków niż Ty i twoja przyjaciółka razem wzięte. Cały rok jest perfekcyjnie opalony i nawet obudzony w środku nocy ma idealnie ułożoną fryzurę. Wyszykowanie się do wyjścia po bułki do Żabki zajmuje mu co najmniej 20 minut. Nawet na krótki wyjazd zabiera kosmetyczkę wielkości Twojej torby na uczelnię. Jego skarpetki muszą być idealnie dopasowane do stroju. A ponieważ ten jest zawsze perfekcyjny, proponujemy dopracowane w każdym szczególe skarpetki męskie Pierre Cardin. Elegancki wzór w dyskretne romby idealne współgra zarówno z garniturem, jak i strojem w stylu smart casual.



Przebywanie z pięknisiem może być nieco uciążliwe, jednak mimo wszystko kontakt nie jest aż tak nieprzyjemny, jak z jego totalnym przeciwieństwem, który reprezentuje…

…Typ drugi, czyli Brudas

Na początku był chaos. Z niego wyłonił się Brudas. W jego pokoju skłębione ubrania piętrzą się obok starych kartonów po pizzy. Porozrzucane na podłodze skarpetki to norma. Znalezienie czystej pary graniczy z cudem. W tym przypadku najlepszy prezent na Dzień Chłopaka stanowić będzie1 zestaw męskich stopek nie do pary. W końcu i tak nigdy nie może znaleźć dwóch identycznych skarpetek – nareszcie uwolnisz go od tej presji.




Alternatywnie, weź go sposobem. Znakomitym prezentem dla chłopaka – bałaganiarza będą spinane skarpetki typu „zepnij i wypierz”. Już nie spóźni się do pracy i nie pójdzie na spotkanie w dwóch różnych skarpetach, bo nie mógł szybko znaleźć drugiej takiej samej.






Playboy


To typ, który praktycznie niewylogowuje się z aplikacji randkowych – ma ich kilka i korzysta symultanicznie. Wyjątkowo uroczy i czarujący jako kolega, mamy jednak nadzieję, że nie wiążą cię z nim żadne bliższe relacje! Zdecydowanie stawia ilość nad jakość. Podczas randki z dziewczyną potrafi jednocześnie flirtować z kelnerką i wysyłać sprośne sms-y swojej ex. Na prezent na Dzień Chłopaka spraw mu zatem zabawne skarpetki w to, co lubi najbardziej – kobiece usta.




Życie na masie

Zawsze pełen zapału, aby zmienić swoje życie na zdrowsze i bardziej fit. Od pierwszego dnia miesiąca, od Nowego Roku… A na razie – chwilo, trwaj! Złota zasada mówi: najpierw masa, potem rzeźba. Nie ma więc potrzeby, aby odmawiać sobie hamburgera, czy pizzy. Zaś piwo to prawdziwa bomba witaminowa, która znakomicie uzupełnia elektrolity! Cóż, że chłopak ten nigdy nie przechodzi pełnego cyklu treningowego i zatrzymuje się na masie? Ważne, że się stara. Doceń to i jako wyraz podziwu podaruj mu śmieszne męskie skarpetki na prezent – najlepiej w zestawie prezentowym na Dzień Chłopaka. Jest tu piwo, hambuksy i oczywiście MASA, czyli wszystko, co liczy się w jego życiu.

Polecane

Użyj #soxo by mieć szansę na wyróżnienie na naszych social mediach.
Bądź na bieżaco na @soxo

instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
instagram zdjęcie
pixel