OFERTA SPECJALNA! -15% na drugą, tańszą poduszkę podróżną! - SPRAWDŹ!

Zapewnij sobie relaksującą podróż i pełen komfort z naszymi poduszkami podróżnymi!

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

 

Wszystko zaczęło się u schyłku ubiegłego stulecia w Korei Południowej. Polski stypendysta uniwersytetu w Jeonju poszukiwał wytchnienia po górskiej wędrówce. Zapadał zmrok. Młody mężczyzna śpieszył się, aby znaleźć schronienie przed chłodem nocy. Jego oczom ukazała się buddyjska świątynia. Nieśmiało zapukał do drzwi. Z ciemności wyłoniła się uśmiechnięta twarz mnicha odzianego w szatę koloru szafranu. Zaprosił go do środka. Mnisi serdecznie go przyjęli. Podczas wspólnej medytacji student zauważył, że stopy siedzących w pozycji lotosu mnichów chronią przed zimnem pięciopalczaste skarpetki. W jego głowie narodził się pomysł… pomysł na SOXO.
SOXO to nie są zwykłe skarpetki. To materializacja radości życia łącząca wysoką jakość z wyjątkowym wzornictwem. Występują w całej palecie barw i niezliczonych wzorach. Nasi projektanci stale wprowadzają nowe modele, dzięki czemu mamy skarpetki pasujące do każdej stylizacji, okazji, pogody i nastroju.

 

Firma SOXO została założona w Polsce w 2001 roku i aktualnie działa na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym, dostarczając produkty do ponad 30 krajów.

 

Jesteśmy wiodącym producentem skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dostarczając Państwu najwyższej jakości produkty.

 

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Sopocie.

 

Marka SOXO® jest doskonale rozpoznawalna na rynku tekstyliów zarówno w Polsce, jak i na świecie.

 

Obecnie nasz asortyment dostępny jest w ponad 10 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju oraz ponad 2000 w Europie i na świecie.

 

Marka SOXO® oferuje Państwu szeroki asortyment wyrobów tekstylnych, począwszy od skarpet i kapci po termofory.

 

Nasze produkty, cechujące się różnorodnością kolorów i wzorów oraz wszechstronnością modeli, zaprojektowane są tak, aby zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie od ludzi zależy wizerunek zarówno firmy jak i produktu, dlatego markę SOXO® tworzy zgrany zespół młodych, dynamicznych ludzi ze świeżymi pomysłami i nowoczesnym podejściem do realizowanych zagadnień.

 

Jako marka SOXO® kładziemy szczególny nacisk na przewidywanie potrzeb Klientów i spełnianie ich wszelkich oczekiwań.

 

 

 

 

 

Naszą misją jest dostarczenie Państwu dokładnie tego, czego potrzebują Państwa stopy!

pixel