Klapki i japonki w PROMOCJI! - SPRAWDŹ!

Niezbędne na wakacjach i w domu! 🏖️

Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowy Rok - nowa ja (po raz 2020-ty)

2020-01-07
Nowy Rok - nowa ja (po raz 2020-ty)Który to już raz postanawiamy sobie – tym razem na pewno! – nowy rok, nowa ja. W tym roku na pewno schudnę, zmienię pracę, nauczę się nowego języka, zacznę się zdrowo odżywiać, codziennie będę ćwiczyć… W styczniu siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie, choć w połowie lutego już dziwnie świecą pustkami. Zamierzasz zacząć się  w końcu zdrowo odżywiać? Przypomni ci o tym owocowo – warzywny zestaw skarpetek damskich Good Stuff. Gruszka, burak… i zaraz… babeczka? Ależ oczywiście. Cheat meal należy się każdemu uczciwie odchudzającemu się człowiekowi, zwłaszcza jeśli dodatkowo trenujesz na siłowni!


A gdyby tak… Zadbać o siebie, ale tym razem od innej strony. Dać sobie czas, wsłuchać się w siebie i otoczyć czułą opieką. Zamiast gwałtownej rewolucji, spokojnie zadbać o swoje samopoczucie. Bez zrywów, drastycznych diet, katowania treningiem (i tak mało kto wytrzymuje taki reżim dłużej niż miesiąc – dwa). Może tym razem zmienisz sposób traktowania siebie już na zawsze. Skarpetki Good Karma niosą przesłanie – nie krzywdź się. Może zamiast morderczego treningu na siłowni, którego w gruncie rzeczy nienawidzisz, lepiej zrobiłaby ci sesja jogi i długi spacer wśród przyrody? Albo zamiast obsesyjnie liczyć każdą kalorię, twój organizm byłby ci wdzięczny za pełnowartościowe, naturalne pożywienie w ilości, jakiej naprawdę potrzebuje. Harmonia ducha i ciała to podstawa naszego dobrobytu. Idea wellness przyświeca tej kolorowej serii skarpetek z pozytywnymi hasłami – bądź sobą, odważ się marzyć, nie zamartwiaj się.

 

Żyj dobrze. Swoją wielką noworoczną metamorfozę przeżyj od wewnątrz. Pogódź się sama ze sobą, nie walcz, bądź dla siebie dobra – zacznij od wygodnych kapci. Miłe, przytulne kapcie, podobnie jak wygodne łóżko – to podstawa dobrego życia! Zdrowy sen, a także domowy wypoczynek są niezwykle istotne dla efektywnej pracy czy sukcesów w nauce. Masz zamiar w tym roku poprawić oceny, może chciałabyś nawet otrzymać stypendium naukowe? Cóż lepiej zdopinguje cię do nauki, jeśli nie uroczy pyszczek lamy zdobiący twoje ulubione, domowe kapcie. Zakładasz cieplutkie bambosze i spokojnie możesz uczyć się całą noc.Cóż, wydaje się zatem, że skuteczne wprowadzenie w życie noworocznych postanowień jest jak najbardziej możliwe. Pod warunkiem jednak, że nie będziemy dla siebie zbyt surowi i zapewnimy sami sobie optymalne warunki do ich urzeczywistnienia. A jeśli i tym razem się nie uda? W końcu przed nami kolejny rok - zawsze możemy ponownie spróbować 1-wszego stycznia 2021!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel