Kod "MAMA10"- ciesz się dodatkowym rabatem -10% na nieprzecenione produkty z kategorii DZIEŃ MAMY! - SPRAWDŹ!

Wpisz kod w koszyku. Rabat obowiązuje dla produktów w cenie regularnej. Ważny do 26.05.2024 r.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Najlepsze prezenty dla Babci i Dziadka

2020-01-16
Najlepsze prezenty dla Babci i DziadkaNie wiadomo kiedy minęła połowa stycznia. Wielkimi krokami zbliżają się ważne święta naszych ukochanych babć i dziadków. O ile rodzice miewają czasem bardziej surowe podejście do wychowania – wiadomo, chcą, abyśmy wyrośli na porządnych dorosłych ludzi -o tyle babcia i dziadek często zajmują się wyłącznie rozpieszczaniem. Swoje dzieci już odchowali, wnuczki zazwyczaj widzą raz na jakiś czas. Stąd niespotykana u rodziców pobłażliwość dla dziecięcych przewinień, możliwość zjadania niemal nieograniczonych ilości słodyczy, oraz, co najważniejsze, mnóstwo czasu i uwagi, jakie poświęcają wnukom, kiedy już przyjadą w odwiedziny.

Jak podziękować naszym najdroższym babciom i dziadkom za całe dobro, jakim nas obdarzyli, oraz po prostu za to, że istnieją? Najmłodsi nie mają takich dylematów. Własnoręcznie wykonana laurka oraz zaproszenie na szkolne przedstawienie, na którym wyśpiewana zostanie piosenka lub wyrecytowany wierszyk na cześć babci i dziadka to najlepszy prezent. Nam, trochę starszym wnuczkom jakoś niezręcznie jest jednak urządzać taki performans nawet przed bliskimi. Zresztą nikt tego już od nas nie oczekuje. Możemy oczywiście postawić na klasykę: kwiatek i coś słodkiego, może nawet własnoręcznie upieczonego? Babcia i dziadek z pewnością docenią poświęcony im czas.

Jeśli jednak to nasza babcia jest najwspanialszą kucharką i chcemy docenić i uhonorować jej kulinarne zdolności możemy sprawić jej oryginalniejszy prezent. Zestaw składający się z fartuszka i rękawicy kuchennej z nadrukowaną kwestią chyba wszystkich babć świata – „mięso zjedz, ziemniaki zostaw” – to idealny prezent. Jest jednocześnie zabawny, praktyczny i bardzo ładny. Z pewnością ucieszy i rozbawi obdarowaną / obdarowanego (jeśli to dziadziuś jest mistrzem kuchni).Pozostając w kulinarnych klimatach – na prezent dla babci polecamy również śmieszne skarpetki z hasłem „zjedz jeszcze”. Wszyscy wiemy, że babcia często okazuje swoją miłość przez podkarmianie i za to również ją kochamy! A jeśli chcemy prosto i bezpośrednio oznajmić jej, że jest najlepsza babcią i basta, wybierzmy przytulne, ciepłe kapcie z napisem „Najwspanialsza Babcia na świecie”. Dla najcudowniejszego dziadka znajdzie się oczywiście męski odpowiednik!
Twoi dziadkowie są młodzi duchem i mają poczucie humoru? Zaskocz ich zabawnymi skarpetkami z wesołymi napisami, np. „Kosmiczna Babka”, bądź „Nie stary, lecz klasyczny”, albo po prostu – „Super Dziadek” i „Naj Babcia”.Ach, kim byśmy byli, gdyby nie nasze babcie i dziadkowie! Pamiętajmy o nich częściej niż tylko raz w roku i okazujmy im swoją miłość i wdzięczność na co dzień, nie tylko od święta.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel