Utwórz koszyk z InPostPay za min. 55 zł. Wpisz kod DZIECKO25 w aplikacji i ciesz się rabatem 25 zł. - SPRAWDŹ!

Akcja trwa w dniach 26.05.2024-28.05.2024. Łączy się z promocjami w naszym sklepie. Nie łączy się z innymi akcjami w InPostPay.

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kiedy minęły te dwa miesiące?! Czyli witaj, szkoło

2019-09-09
Kiedy minęły te dwa miesiące?! Czyli witaj, szkoło
Już cały tydzień szkoły za nami! A wydaje się, jakby czerwiec był zaledwie wczoraj… Czy powrót do szkolnej rzeczywistości okazał się bolesny, czy może wróciliście stęsknieni? W każdym razie pierwsze koty za płoty, od teraz każdy dzień będzie przybliżał nas do kolejnych wakacji. Zapewne po dwóch miesiącach wolności jesteście  jeszcze pełni ekscytacji.  Niestety, entuzjazm opada z uczniów równie szybko jak jesienne liście z drzew za oknami szkoły. Intelektualna przygoda zamienia się w monotonną rutynę, poranne wstawanie staje się torturą, a lekcje dłużą się niemiłosiernie. Jak przełamać szkolną nudę? Na pewno nie strojem – przynajmniej w większości polskich szkół nauczyciele krzywo patrzą na przesadną ekstrawagancję. Nawet jeśli regulamin szkoły nie określa ściśle dozwolonej długości spódniczki, lepiej nie badać na własną rękę, gdzie przebiega ta granica. Większość nauczycieli jest raczej konserwatywna w poglądach na szkolną modę i konsekwentnie broni stanowiska, że szkoła to nie wybieg dla modelek (i oczywiście modeli).
Tymczasem nawet w tych szkołach, w których wymagane są mundurki, można przemycić odrobinę szaleństwa. Szkolny dress-code nie dotyczy zazwyczaj skarpetek, dzięki którym możesz wyrazić swoją indywidualność bez uszczerbku dla dobrej reputacji w oczach nauczycieli. Nawet jeśli reszta twojego outfitu pozostaje w odcieniach nieśmiertelnej czerni, granatu i szarości, poszalej z kolorem na stopach. Tęczowe paski, zwariowane wzory, zwierzęce cętki, kropki, ciapki, prążki… Każdy dzień będzie niezwykły dzięki absolutnie nietuzinkowym, kolorowym skarpetkom Soxo z linii Good Stuff.

Jeździsz na desce, bmx-ie albo po prostu lubisz styl skate? Wysoko naciągnięte, białe, oldschoolowe skarpety w klimacie lat 70-tych znakomicie pasują do vansów i trampek. Dobrze wyglądają zarówno w grzecznym wydaniu do szkolnej spódnicy, jak i na luzie do podwiniętych dżinsów. To absolutna klasyka i jednocześnie must-have ostatnich miesięcy.  
Wprawdzie dopiero wrzesień, ale czy tak jak my tęsknisz już za latem? Jeśli tak, mamy dla ciebie kolorowe stopki i skarpetki z owocami – soczyste wspomnienie lata. A najbardziej zimne i szare dni dopiero przed nami! Warto uzbroić się w energetyzujące skarpety w odjechane wzory. To będzie twoja kolorowa broń przeciwko wszechogarniającej szarzyźnie.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel