Darmowa dostawa od 79,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ciepło, cieplej, Soxo…

2020-11-03
Ciepło, cieplej, Soxo…

Choć globalne ocieplenie daje o sobie znać i wydłuża nam czas, kiedy możemy cieszyć się słoneczną pogodą, plucha w końcu musi nadejść. Wygląda na to, ze definitywnie pożegnaliśmy się ze złotą polską jesienią i przenosimy się w listopadową ciemność i wilgoć. Dodatkowo, pandemia nie odpuszcza i część z nas pozostanie w domach pracując zdalnie. Niezależnie od tego, czy jesteście zamkniętymi w sobie introwertykami i praca z domu to wasz żywioł, czy raczej bez ludzi i biurowego gwaru czujecie się jak ryba pozbawiona wody, czas pomyśleć o biurowo – domowej garderobie, której podstawą są…oczywiście ciepłe kapcie.

Praca w domu? Tylko w kapciach

Zimne nóżki – lubimy tylko w galarecie. No, powiedzmy, ze niektórzy z nas… Stare chińskie przysłowie mówi: pokaż mi swoje kapcie, a powiem ci, kim jesteś. Podczas telekonferencji, choć od pasa w górę ubrana jesteś w nienaganną, elegancką garsonkę, pod biurkiem skrywasz… no właśnie – wielkie, włochate papucie. Śmieszne kapcie – potwory zapewnią ci nie tylko ciepło, ale i dobry humor podczas długich godzin pracy. Wiadomo, nie wszystko trzeba brać w stu procentach serio!

 

 

Wygodnie i z klasą

A może uwielbiasz biurowy dress code? Część z nas woli narzucić sobie pewną dyscyplinę stroju, bo nie znosi uczucia rozmemłania. W końcu praca to praca, czy to w domu, czy w biurze. Jednakże twoje stopy zasługują na maksymalny komfort i chwilę odpoczynku zanim znów wrócą do szpilek. Idealnym rozwiązaniem są zgrabne i eleganckie kapcie - balerinki domowe. To obuwie domowe, w których poczujesz się kobieco i szykownie – ozdobione delikatną kokardką i subtelnymi diamencikami pasują do sukienki i pozbawione są typowo „kapciowego” wyglądu. Zapewniają przy tym stopom maksymalny komfort.

 

 

 

 

Przyjemne z pożytecznym

Cały dzień pracy, a wieczorem relaks przy winie i serialu – w pełni zasłużony odpoczynek. A jednak mieszkanie samo się nie posprząta. Wiemy jednak, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Sprzątasz, zupełnie tego nie zauważając, beztrosko krzątając się między kanapą a lodówką. Magia? Nie, to nasze śmieszne kapcie mopki – froterują podłogę przy każdym twoim kroki. Są lepsze niż odkurzacz samobieżny, a na pewno o wiele zabawniejsze!

 

 

 

Polecane

pixel